Sonsuz vidalı redüktör nedir?

Sonsuz vida ve bronz dişlilerin yataklı rulmanlar üzerinde dişlilerin birbirine dikey olarak sürtünmesi sayesinde 11 farklı tahvil oranıyla (devir) güç aktarımını sağlayan redüktör serileridir.

Sonsuz vida redüktörler günlük hayatımızda çok sık kullanılırlar. Otomatik kapı sistemleri, oyun makineleri gibi sistemlerin yanı sıra sanayi tipi vinçler, tekstil makineleri, otomatik karıştırıcı kazanları ve benzeri sistemlerde de kullanılmaktadır.

EVR serisi sonsuz vidalı redüktörlerimiz bilindiği üzere sonsuz vida ve dişli kademesinden oluşan redüktörlerdir. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir çok çeşit üründen size uygun olanını mutlaka stoklarımızda bulacaksınız.

Redüktörlerimiz yapısı itibari 90 derece olması gereken çalışma ortamlarında kullanırlar, iç dişli yapısının dikey sürtünmesinden dolayı oluşan verimsizliği en asgari seviyeye indirmek için sonsuz vida çelikten çark dişli bronz malzemeden üretilmiş olup çalışma ortamlarında son kullanıcının sıkıntı yaşamaması adına her bir redüktörümüzde yüksek kalite sentetik bulunmaktadır.

EVR serisi redüktörlerimiz her yönden bağlanabilmesi ile beraber çıkış flanşlı ve tork kollu olarak’ta çalışacağı ortama montajı kolayca yapılabilmektedir

EVR serisi sonsuz vidalı redüktör tahvil oranlarımız ;
İ:5 ile İ:100 arasında toplamda 12 tahvil oranından oluşmaktadır.

Sonsuz Vidalı Redüktör

Özellik ve Avantajları
Her yüzeyinden bağlabilme
Flanş veya tork kolu ile montaj imkanı
IEC B5 veya IEC B14 elektrik motoru bağlıyabilme
İ:5 – İ:100 arası 12 farklı tahvil oranı
İlave akuple gövde ile daha yüksek tahvil oranları ( talep edilen çok düşük devirler için )
Fren yerine kullanılabilen belirli tahvil oranları

İlave Çözüm ve Aksesuarlar
IEC B5 – IEC B14 motor bağlantı flanşları
Çıkış bağlantı flanşları
Sektörel bazda özel çıkış bağlantı flanşları
Kullanım amacına uygun özel keçe çözümleri