Electrovario redüktör sektördeki 20 yıllık tecrübeleri, sonsuz vidalı redüktör konusundaki bilgileri ve piyasa ihtiyaçları mukabilinde yüksek kalite sarı dişli ve sonsuz vidasına ilaveten kullanılan sentetik yağ ile piyasaya kendi ithal ettiği ürünleri sunmuştur.

Electrovario, sonsuz vidalı redüktörlerinde yedek parça konusunda ; Tork Kolu , Yan flanş , çıkış Mili (özel yan flanş, özel çıkış milleri) yeterli stokları olup sektörel bazda bağlantı ekipmanları ile taleplere cevap verebilecek düzeydedir, ayrıca electrovario olarak talep doğrultusunda redüktör gövdeleri iç dişli aksamları stoklarımızda yer almaktadır.

Electrovario, satış öncesi ve satış sonrası sunduğu ve sunacağı destek ile siz değerli müşterilerin kıymetli siparişlerini bekler işlerinizde başarılar dileriz.

NEDEN ELECTROVARİO REDÜKTÖR ?

Piyasaya sunduğumuz Yüksek kaliteli evr serisi sonsuz vidalı redüktörlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına gerekli tespitler ile zamanında ve profesyonel bir şekilde cevap verebilmeyi amaçlıyor her zaman müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.